Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Zakrzyn-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

71 400 zł1 099 m² 64,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Beznatka

Beznatka(Zakrzyn-Kolonia + 11 km)

107 000 zł1 062 m² 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1062 m2 w podkaliskiej miejscowości Beznatka, gmina Ceków-Kolonia. Działka o regularnym kształcie, teren płaski. W drodze gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Szałe

Szałe(Zakrzyn-Kolonia + 20 km)

65 000 zł340 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime Finance oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kościelec

Kościelec(Zakrzyn-Kolonia + 11 km)

66 000 zł1 300 m² 50,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 w miejscowości Kościelec (gm. Mycielin, pow. kaliski), na którą wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Zachodnia

Szczypiorno,Kalisz(Zakrzyn-Kolonia + 21 km)

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży kształtną działkę o powierzchni 1000 m2 znajdującą się przy ul.Zachodniej w Kaliszu. Teren płaski,z jednej strony ogrodzony z wydanymi warunkami na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Strzałków

Strzałków(Zakrzyn-Kolonia + 6 km)

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - Strzałków, gm. Lisków Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Strzałków, gmina Lisków - około 30 km od centrum Kalisza. Spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Krowica Pusta

Krowica Pusta(Zakrzyn-Kolonia + 15 km)

235 000 zł13 900 m² 16,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość w Krowicy Pustej, gmina Szczytniki! Miejsce, które pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym kawałku ziemi! Dla pragnących spokoju, miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Stawiszyńska

Majków,Kalisz(Zakrzyn-Kolonia + 21 km)

1 450 000 zł12 197 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezbudowanej, położonej w Kaliszu przy ul. Stawiszyńskiej 104 A,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Kościanki

Kościanki(Zakrzyn-Kolonia + 23 km)

135 000 zł953 m² 141,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka zabudowana domem letniskowym , lokalizacja Koscianki , powiat turecki , gmina Dobra powierzchnia działki to 953m2 , szerokosc frontu : 24m Działka jest ogrodzona siatką. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szałe

Szałe(Zakrzyn-Kolonia + 20 km)

826 000 zł1 377 m² 599,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Działka o pow. 1377m2 z dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd z drogi asfaltowej, kształt zbliżony do prostokąta bok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Kościelna Wieś

Kościelna Wieś(Zakrzyn-Kolonia + 25 km)

137 000 zł852 m² 160,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka rolna Z możliwością zabudowy budynkiem jednorodzinnym wolno stojącym Z garażem, z możliwością usług nieuciążliwych. Działka posiada miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zakrzyn-Kolonia

Zakrzyn-Kolonia,wielkopolskie

55 000 zł2 601 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2601 m2 Zakrzyn Kolonia w Gminie Lisków. Kształt działki prostokąt częściowo zalesiona. Dostępne media: prąd, woda w drodze. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij